Programy lojalnościowe

Każdy zalogowany klient automatycznie staje się odbiorcą naszego programu lojalnościowego. 

Istnieją dwa typu premiowania zakupów:

1.) Punkty za zakupy - Za każdą wydaną złotówkę, niezależnie od kwoty, przydzielane są punkty. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujecie jeden punkt wart 5 groszy.

Oznacza to że za zakupy warte 100 PLN otrzymacie 100 punktów wartych 100*0,05 = 5 PLN do wykożystania w sklepie przy kolejnych zakupach. Punkty są ważne przez okres jednego roku od daty zakupu przy którym zostały pozyskane. Nie ma limitu punktów które można wydać podczas jednych zakupów. Punkty są naliczane po dokonaniu przez klienta wpłaty za zakupiony towar. Platnośc punktami jest jedną z opcji opłacania zamówienia. Nie można łączyć płatności punktami z innymi fomami płątności. Po zalogowaniu się na swoje konto mają Państwo możliwość podglądu historii punktowej, oraz aktualnej ilości punktów w zakładce MOJE KONTO > PROGRAM LOJALNOŚCIOWY. Aby uzyskać punkty musisz być zalogowany przed dokonaniem zakupu.

2.) Stały rabat obrotowy - Naliczany automatycznie wszystkim zalogowanym klietnom sklepu po zakończeniu i opłaceniu transakcji, według poniższej tabeli.

Suma za zakupy     Rabat w %
poniżej 100 zł 0%
100 - 300 zł 1%
300 - 500 zł 2%
500 - 800 zł 3%
800 - 1000 zł 4%
powyżej 1000 zł 5%

Rabaty te się nie przedawniają, co oznacza, żę im dłużej naszym klientem jesteś, tym większy rabat jesteś w stanie wypracować! Maksymalny rabat jaki można w ten sposób uzyskać to 5%. Stałe rabaty obrotowe łączą się z kuponami i bonami rabatowymi oraz niektórymi promocjami. Dodatkowy rabat wyśiwetlany będzie w twoim Koszyku, obok ceny.

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne