Waga produktu: 0.4 kg
Realizacja zamówienia: 72 godzin

Badania nad Artemią trwają!

  

Dodatek Obecność: Eskploracja wprowadza 10 nowych miejsc, które zwiększają szanse przeżycia dla nieuchwytnego stworzenia. Odkryjcie bezpieczną Oazę, malowniczy Fjord, czy niekończące się Pola Grzybów i wprowadźcie Waszą rozgrywkę na wyższy poziom! 

  

Obecność to asymetryczna gra karciana, w której jeden gracz (Obcy) staje do walki przeciwko pozostałym graczom (Rozbitkom). Jeśli jesteś jednym z Rozbitków, będziesz używał kart Miejsc, aby z ich pomocą przemierzać i badać planetę Artemia. Korzystaj z jej tajemniczych mocy oraz kart Przetrwania i unikaj schwytania przez Obcego do czasu przybycia misji ratunkowej.

  

Jeśli zaś wcielisz się w rolę Obcego, Twoim celem będzie schwytanie Rozbitków ze statku badawczego i zasymilowanie ich z ekosystemem rodzimej planety. Korzystaj z kart Pościgu oraz aktywuj tajemnicze moce planety, aby przeprowadzać wielokrotne ataki na Rozbitków, osłabiając ich wolę przetrwania i szansę na przeżycie.

  

Obecność: Eskploracja to pierwsze rozszerzenie niemal podwajające ilość kart występujących w grze!

 

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 - 7 osób
Wiek: od 10 lat
Czas gry: ok. 30-60 minut
Waga: ok. 0,4 kg
Złożoność: 2,0 / 5
Wydawnictwo: Games Factory Publishing
Projektant: Ghislain Masson
Wydanie: polskie
Pasujące koszulki: 

64x89 - Classic Card Game - 79 szt.

 

Zawartość pudełka:

  • 53 karty miejsc
  • 13 kart pościgu
  • 15 kart przetrwania
  • instrukcja

  

Przydatne linki:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne