Waga produktu: 3.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: Underworld Kingdom

Nie jest to wersja z kampani na wspieram.to Jest to drugie wydanie gry, przygotowane przez wydanictwo ze wględu na wyczerpanie się nakłądu z kampanii. 

Przygodowa gra planszowa STWORZE, przeniesie Was w świat słowiańskiej mitologii, pełnej niezwykłych magicznych postaci, żyjących w świecie ludzi i będących częścią ich codzienności. Potrafią one okazać łaskę, ale lekceważone, karzą ludzi swoim gniewem. W grze STWORZE gracze wcielają się w jednego z ośmiu bohaterów – Stworzy – i realizując kolejne misje, zwiększają swoje wpływy w Krainie.

 

Zwycięzcą zostanie to Stworze, które pierwsze zrealizuje wszystkie misje ze swojej talii Misji. Każda misja wymaga wykonania akcji, zaś każda akcja – podjęcia działań na planszy. Działania te mają doprowadzić do zwiększenia wpływów danego Stworza
w Krainie i w konsekwencji do zostania jej jedynym Opiekunem.

 

W ramach akcji można m.in. pomagać lub szkodzić ludziom, wykonać zadanie albo nasłać ludzi na leża innych Stworzy. Dodatkowo wybranie konkretnej akcji przybliża wszystkie Stworza do aktywacji Wydarzenia – takiego jak np. Dziady czy Jare Gody.

 

TERMIN DOSTAWY GRY: MARZEC 2018

WYDANIE II zawiera rozbudowaną instrukcję gry.

REGULARNA CENA GRY (po zakończeniu przedsprzedaży): 259 zł. 


 

- 108 drewnianych żetonów
- 10 znaczników Stworzy
- 5 podstawek do znaczników Stworzy
- 5 kostek do gry, drewno
- 10 kart postaci
- 5 kart pomocy, skrótu zasad
- 187 kart – w wielkości 58×88 mm
- 106 kart – w wielkości 44×68 mm
- woreczek lniany z nadrukiem
- plansza
- instrukcja

Polecamy

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne