Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Portal Games

Moloch to sztuczna inteligencja, dowodząca zbuntowanymi maszynami opanowującymi świat. Świat Neuroshimy, który nie istnieje bez Molocha. Opisany niemal 20 lat temu system RPG opisuje walkę pomiędzy Molochem i Posterunkiem, wojnę w świecie post-apo osadzoną w USA w połowie XXI wieku i zmagania człowieka w tym ciężkim, skażonym radioaktywnie świecie, w którym maszynom nigdy nie można ufać.
W oparciu o Neuroshimę RPG stworzyliśmy szereg gier, takich jak hitowa Neuroshima Hex! 3.0, gra bitewna Neuroshima Tactics, czy też karcianka Neuroshima Convoy, a także 51. Stan. Jednak tym razem wprowadzamy coś nowego. W 51. Stanie Moloch pojawi się po raz pierwszy.
To, czym Moloch się wyróżnia, to zupełnie nowa mechanika semi-coop, polegająca na konieczności współpracy graczy w celu pokonania Molocha. Wybierając ją, gracze muszą jednocześnie rywalizować między sobą – wciąż wygrywa tylko jeden z nich. To nie jest gra kooperacyjna, w której wspólnie odnosicie zwycięstwo. Jesteście rozdarci między spełnieniem swoich celów a powstrzymaniem Molocha – gdy to on okaże się silniejszy, wszyscy przegrywacie grę. Rozszerzenie wprowadza także dwie nowe Akcje.


  • Dodatek do bestsellera Portal Games autorstwa Ignacego Trzewiczka: karcianki 51. Stan Master Set
  • Moloch po raz pierwszy pojawia się w grze 51. Stan świętującej 10-lecie
  • Nowa mechanika semi coop, zmuszająca graczy do wspólnej walki przeciwko maszynom Molocha, ale jednoczesnej rywalizacji między sobą
  • Nowa talia 27 kart Molocha do wtasowania do talii z podstawowego zestawu oraz 23 nowe obustronne karty Maszyn

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne