Wczytuję dane...
Waga produktu: 5 kg
Wysyłka od dnia:2021-10-14
Producent: Portal Games

Produkty w zestawie:

sklep@grybezpradu.eu
1x Marvel United (edycja polska)
sklep@grybezpradu.eu
1x Marvel United: Guardians of the Galaxy Remix (edycja polska)
sklep@grybezpradu.eu
1x Marvel United: Rise of Black Panther (edycja polska)
sklep@grybezpradu.eu
1x Marvel United: Enter the Spider-Verse (edycja polska)
sklep@grybezpradu.eu
1x Marvel United: Tales of Asgard (edycja polska)

Uwaga! Jest to przedsprzedaż! Planowana data premiery to październik 2021 ale dokładna data nie jest jeszcze znana i może ulec zmianie z winy wydawcy. Zamówienia będą realizowane po premierze gry.

Świat po raz kolejny znalazł się na krawędzi zagłady...

...a ludzkość po raz kolejny okazuje się być bezradna. Plany złoczyńców dojrzały do realizacji, nadszedł czas na ich ostateczne sfinalizowanie. Już tylko superbohaterowie stoją między nimi a końcem. Iron Man i spółka stają do walki z zagładą. 

Marvel United to kooperacyjna gra karciana, w której spróbujecie ocalić świat, przenosząc się do komiksowego uniwersum! 

Czeka na was aż siedmiu potężnych Bohaterów, w tym Iron Man, Captain America, Black Widow, Captain Marvel czy Hulk. Staniecie do walki z trzema nikczemnymi Łotrami - Red Scullem, Ultronem i Taskmasterem. Każdy z nich knuje przeciwko ludzkości inny Spisek, każdy z nich sieje strach i zamęt. Jesteście superbohaterami, dysponujecie ogromną mocą, ale tylko współpracując macie szanse wygrać. Tylko razem dajecie światu nadzieję. 

 

Zestaw zawiera podstawową grę Marvel United wraz z dodatkami Rise of Black Panther, Enter the Spider-Verse, Tales of Asgard oraz Guardians of the Galaxy Remix

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne