Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.1 kg
Wysyłka od dnia:2021-11-08
EAN: 5900741508429

My Little Scythe
 
My Little Scythe to przyjazna gra rodzinna z elementami rywalizacji, zaprojektowana przez Hoby’ego Chou i jego córkę Viennę, zainspirowana bestsellerową grą Scythe. Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, w tym dla dzieci od 8 roku życia. Zasady są bardzo przystępne, dzięki czemu dzieci z łatwością je zrozumieją. Z kolei wybory jakie stają przed graczami nie należą do łatwych i gra doskonale sprawdza się jako lekka rozgrywka dla starszych graczy.
 
Jako rodzeństwo Poszukiwaczy uczestniczysz w Turnieju Zbiorów, którego stawką jest sprawowanie rocznej władzy w zwierzęcym Królestwie Pomme. Poruszaj swoimi postaciami i rozwijaj ich zdolności, ucz się zaklęć, zbieraj magiczne klejnoty i słynne czerwone jabłka Pomme. Dostarcz je do zamku Everfree, by zostać władcą królestwa, a jeśli ktoś stanie Ci na drodze... rzuć mu wyzwanie w bitwie na ciasta!
 
Za co pokochacie My Little Scythe?
 
- Kombinacja bajkowych motywów i sprawdzonych mechanik z bestsellerowej gry planszowej Scythe. Zaprojektowana przez rodzinę - dla rodzin. Przyjazne dla dzieci zasady i jasne cele zwycięstwa, ale wiele ścieżek, którymi do niego dojdziemy.
 
- Szybkość rozgrywki - My Little Scythe jest bardzo płynną grą, dlatego pojedyncza rozgrywka trwa około godziny. Dzięki temu dzieci będą się dobrze bawić przez całą partię.
 
- Kolorowa plansza i panele graczy, bajecznie zilustrowane karty i pozostałe elementy gry. Od My Little Scythe ciężko oderwać wzrok, gdy już rozłożymy ją na stole. Całość komponentów mieści się w praktycznych wypraskach renomowanego producenta Game Trayz.
 
- Czternaście przepięknych, plastikowych figurek zwierząt, które możemy pomalować razem z dzieckiem. W pudełku znajdziemy przykład malowania figurek.
 
- Różne tryby gry: dla wielu graczy (rywalizacyjny oraz kooperacyjny, dzięki czemu możesz zagrać ze swoim dzieckiem w drużynie przeciwko grze) a także tryb solo.
 
Czas gry: 45-60 minut
Liczba graczy: 1 - 6
Wiek: 8+
Autorzy: Hoby Chou, Vienna Chou
Wydawca: PHALANX
Kod ean: 5900741508429
 
Zawartość pudełka:
- 2 instrukcje (zwykła oraz do gry solo)
- 1 arkusz osiągnięć
- 1 poradnik malowania figurek
- 14 figurek Poszukiwaczy
- 1 tekturowa plansza
- 2 wskaźniki siły
- 16 kart Wzmocnień
- 60 kart (Zadań, Czarów, Charakteru i do gry solo)
- 1 żeton Ustawienia Początkowego
- 6 paneli graczy
- 61 kartonowych żetonów
- 7 żetonów Baz
- 5 specjalnych kości do gry
- 24 drewniane znaczniki Jabłek
- 24 plastikowe Klejnoty Magii
- 2 plastikowe segregatory do pudełka

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne