Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.26 kg
EAN: 5906395371433
Producent: IUVI Games

Podporządkuj sobie galaktykę i dyktuj panujące w niej reguły. Zbuduj potęgę militarną używając swoich zdolności handlowych. Używaj floty kosmicznych okrętów, by ochronić to co Twoje i przejąć to co cudze!

  

Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Jej twórcami są profesjonalni gracze Magic: the Gathering - Darwin Kastle i Rob Dougherty. Ich dzieło łączy w sobie emocje płynące z interakcji, typowe dla klasycznych karcianych gier kolekcjonerskich, z frajdą budowania własnej talii obecną w ekonomicznych grach deckbuildingowych.

  

Star Realms jest kompletną 2-osobową grą zawierającą instrukcję i 128 podstawowych kart. Aby grać w więcej osób, wystarczy połączyć ze sobą dwa lub więcej zestawów podstawowych.

  

Wydawca - Games Factory zapowiada wsparcie dla sceny turniejowej i wydanie wszystkich dodatków w języku polskim.

  

Już teraz dołącz do gwiezdnego wyścigu, zagrywaj potężne statki i niszcz wrogie bazy. Skieruj całą siłę swojego militarnego ognia, by zgnieść przeciwnika na drodze do zwycięstwa!

 

Podstawowe informacje

Liczba graczy: 2 osoby
Wiek: od 12lat
Czas gry: ok. 20  minut
Waga: ok. 0,26 kg
Złożoność: 1,97 / 5
Wydawnictwo: Games Factory Publishing
Projektant: Robert DoughertyDarwin Kastle
Wydanie: polskie
Pasujące koszulki: 

64x89 - Classic Card Game - 128 szt.

 

 

Zawartość pudełka:

  • 128 kart
  • instrukcja

  

Przydatne linki:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne