Wczytuję dane...
Realizacja i łączenie zamówień

1.) Czas realizacji zamówienia.

 

 Na każdej karcie produktu, tuż obok ceny widnieje czas realizacji zamówienia. Czas ten podany jest w dniach roboczych i oznacza ile dni, mamy na wysyłkę towaru.  Tzn. jeżeli podany czas wynosi dwa dni robocze, a zamówienie zostanie złożone w piątek, najpóźniejszy dzień w którym będzie wysłane zamówienie to wtorek.

Jest to maksymalny czas jaki potrzebujemy na wysyłkę. W większości przypadków jest ona realizowana jeszcze tego samego dnia.

W przypadku gdy zamawiasz więcej produktów, wiążący jest najdłuższy termin wysyłki ze wszystkich zamawianych pozycji. Gwarantuje to pełną kompletację zamówienia. 

W przypadku łączenia zamówienia z zamówieniami przedpremierowymi, całe zamówienie zostanie zrealizowane razem po premierze tytułu zamówionego w przedsprzedaży. Jeżeli nie chcesz czekać tak długo, prosimy o złożenie dwóch oddzielnych zamówień.

 

 2.) Łączenie zamówień.

 

 Jeżeli podczas zakupów zapomniałeś o jakimś tytule nic straconego! Złóż kolejne zamówienie i przy opcji wysyłki zaznacz "odbiór osobisty". Potem napisz do nas maila z informacją o chęci połączenia zamówień. Dzięki temu za wysyłkę zapłacisz tylko raz. No chyba, że zdążyliśmy już wysłać przesyłkę ;)

 

3. Zamówienia przedpremierowe, przedsprzedaże, dodruki.

 

                W naszym sklepie często masz możliwość kupienia gry w przedsprzedaży. Oznacza to, że rezerwujesz swoją kopię gry, zanim ta pojawi się na rynku. My zaś gwarantujemy, że otrzymasz ją w jak najkrótszym możliwym czasie po premierze. Na każdej karcie produktu z przedsprzedażą, widnieje informacja o przewidzianej dacie premiery/dodruku. Są to informacje które otrzymujemy od wydawcy i niestety nie mamy na nie wpływu, zawsze jednak na bieżąco je aktualizujemy. Może się więc zdarzyć, że data premiery, a tym samy dostawy może się opóźnić ale może też być przyspieszona ;)

Za tytuły przedpremierowe płaci się tak samo jak za pozostałe, od razu przy składaniu zamówienia. Jeżeli wpłata nie zostanie zrealizowana w czasie maksymalnie siedmiu dni, zamówienie jest anulowane. 

 

W przypadku gdy chciałbyś zrezygnować ze złożonego wcześniej zamówienia na produkt w przedsprzedaży, w ciągu 14 dni roboczych od złożenia zamówienia lub do końca miesiąca w którym to zamówienie zostało złożone (późniejszy termin jest wiążący), cała kwota zostanie Tobie zwrócona. W przypadku gdy nastąpi to później niż w rzeczonym terminie, sklep rezerwuje sobie prawo do pomniejszenia zwracanej kwoty o koszty związane z obsługą transakcji. Kwota ta będzie się wahała od kilku do maksymalnie dwudziesty złotych.

 

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne