Wczytuję dane...
Waga produktu: 2 kg
EAN: 5908445421778
Producent: Lacerta

Szukasz gry, która zaangażuje uczestników bez reszty? Blackout Hongkong jest planszówką, w której zakochał się cały świat. Zaprojektowana przez Alexandra Pfistera, znanego twórcę gier, jest przykładem przemyślanej fabuły opartej na ekscytującej sytuacji narracyjnej. Gdy kilka minut po północy Hongkong pogrąża się w ciemnościach, miasto szybko opanowuje chaos. Zaciemnienie wywołuje sytuację kryzysową, która przerasta służby miejskie. Uczestnicy gry wcielają się w obywateli Hongkongu, którzy starają się zaprowadzić porządek w mieście. Aby tego dokonać, należy połączyć spryt i umiejętności planowania i przewidywania faktów. Jeśli zależy Ci na ekscytującej rozgrywce, wybierz grę Blackout Hongkong, idealną na wieczory spędzone wśród bliskich. Każdy, kto uważa, że ta forma rozrywki jest przereklamowana, powinien zagrać w stworzoną przez Pfistera planszówkę, gwarantującą ogromną dawkę emocji, ale również rywalizacji.  Wszystko w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Podejmij wyzwanie, inwestując w tę popularną na całym świecie grę.

Gra planszowa w której walczysz z czasem o opanowanie chaosu po wielkiej awarii zasilania!

Rozgrywka tego rodzaju to znakomite studium sytuacji kryzysowej. Jej scenariusz uwzględnia różne rozwiązania i rozwija w graczach umiejętność logicznego i perspektywicznego myślenia. Ponadto, pozwala ćwiczyć zdolność współpracy w grupie. Jest to więc nie tylko Rozrywka, ale również sposób na dążenie do samorozwoju i zacieśnianie więzi. Zamów grę Blackout Hongkong, aby sprawdzić własną zdolność odnalezienia się w trudnej sytuacji. Zarządzaj zasobami i podejmij wysiłki, aby miasto szybko powróciło do normalnego funkcjonowania. Będzie wymagać to od Ciebie zdolności organizacyjnych i umiejętnej współpracy z zespołem najwybitniejszych specjalistów. Wszystko zależy od Twojej strategii! W planszówkę możesz zagrać z rodziną lub znajomymi lub podjąć wyzwanie samodzielnie. Możesz kupić ją w naszym punkcie stacjonarnym lub zamówić z dostawą do domu. Zaskocz domowników, inwestując w tę formę spędzania czasu wolnego. To wspaniała, integrująca i rozwojowa alternatywa dla pasywnych rozrywek pokroju oglądania telewizji czy gier komputerowych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne