Dodruk 2 ed. Dominion 0
Dodruk 2 ed. Dominion

Już dzisiaj premiera dodruku drugiej edycji gry Dominion.

Kultowa gra polegająca na budowaniu własnej talii dla 2 do 4 graczy od 14 lat powraca na półki sklepowe po długiej przerwie. Gracze wcielając się w monarchów rywalizują ze sobą o stworzenie najwspanialszego królestw. Wygra ten, który osiągnie jak najwięcej punktów.

Każdy z uczestników rozgrywki zaczyna z identycznymi 10cioma kartami, na które składają się osobno punkty zwycięstwa oraz monety służące do kupowania kolejnych kart z rynku dostępnego dla każdego gracza. Mogą być kolejnymi punktami zwycięstwa, monetami o większych wartościach lub kartach umiejętności. Te ostatnie służą wzmacnianiu potęgi talii gracza, pozwalając wykonywać coraz więcej akcji, które stają się efektywniejsze. W trakcie gry trzeba umiejętnie balansować między trzema rodzajami kart by odnieść zwycięstwo.

Dominion jest grą pasującą dla graczy zaczynających swoją przygodę z grami planszowymi oraz dla osób doświadczonych, które mogą odnaleźć wyzwanie w tworzeniu coraz to efektywniejszych talii dla optymalizacji swoich ruchów.

Grę można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium