Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Galakta

„Po raz pierwszy zacząłem poważnie kwestionować mądrość mej wyprawy i zastanawiać się, czy nie powinienem zawrócić na powierzchnię, nim napotkam coś, co całkiem pozbawi mnie poczytalności.”

—H.P. Lovecraft, Kopiec

Niezbadane są ścieżki czasu i zawiły sposób w jaki podążają poprzez przestrzeń wszechświata. Wydawało wam się, że koszmary kryjące się w meksykańskiej dżungli i w przepastnych Czeluściach Yoth są już częścią waszej przeszłości, lecz tajemnice które odkryliście uprzednio na swej drodze jasno dawały do zrozumienia, że rzeczywistość nie zawsze jest tym, czym się być wydaje. Przeszłość znów staje się dniem dzisiejszym, czas się zapętla, zupełnie jak wąż pożerający własny ogon…

Rozszerzenie Powrót Zapomnianej Ery zawiera nowe zestawy kart do każdego scenariusza cyklu Zapomniana era, stawiające waszych badaczy w obliczu nowych zagrożeń i wyzwań. Nowe karty graczy, stanowiące ulepszone wersje tych dostępnych w ramach oryginalnego cyklu, oferują nowe narzędzia i możliwości podczas ulepszania swoich talii badaczy. Dodatkowo pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii, dzięki załączonym separatorom. 

Przemierzyliście już nieznane zakątki lasów deszczowych, badaliście zapomniane starożytne świątynie i byliście więzieni w dziwacznych miastach przekraczających wasze pojmowanie czasu i przestrzeni. Ale ponownie rozpoczynając tę podróż zauważacie, że niektóre rzeczy zostały zmienione i wypaczone w dziwny sposób. Znaleźliście się w innej, nowej linii czasowej… Czy odważycie się jeszcze raz zapuścić w dzikie ostępy Meksykańskiej dżungli i stawić czoła przerażającym, zamieszkującym je istotom?

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham LCG oraz cykl Zapomniana Era.

Polecamy

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne