Wczytuję dane...
INSERTY DO GIER

Wszystkim miłośnikom gier planszowych polecamy wysokiej jakości inserty i akcesoria. Ich podstawowym zadaniem jest praktyczna organizacja wszystkich elementów gry. Dzięki estetycznemu wyglądowi są też prawdziwą ozdobą półki albo szafki z przechowywanymi planszówkami

  

Nasz asortyment obejmuje różnorodne akcesoria dopasowane do konkretnych rodzajów lub tytułów gier. Proponujemy solidnie wykonane organizery do planszówek. Gadżety te pozwalają na odpowiednie ułożenie oraz zarządzanie kartami, pionkami, znacznikami, pieniędzmi, budynkami, figurkami oraz innymi elementami, w zależności od typu produktu. Dzięki organizerowi wszystkie części gry są doskonale widoczne, nie przemieszczają się po planszy, co wpływa na komfort rozgrywki.  

  

Oferujemy również starannie wykonane, wytrzymałe, a przy tym estetyczne kubki na kości. Zostały one wytworzone ręcznie z naturalnej skóry bydlęcej, co sprawia, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Są dostępne w kolorze brązowym oraz pomarańczowym. Cechują się wysoką trwałością i optymalnymi wymiarami, dzięki czemu bez trudu pomieszczą kości oraz inne drobne elementy. Każdy kubek posiada idealnie dopasowaną pokrywkę zabezpieczającą przed wysypaniem i zgubieniem znajdujących się w pojemniku części. 

  

Naszą ofertę uzupełniają trwałe i praktyczne podstawki do planszówek wyprodukowane z wysokiej jakości bezbarwnego plexiglasu oraz HDF (na spodzie planszy). Służą one do utrzymania porządku na stole. Ich stosowanie eliminuje problem przesuwania się i spadania ze stołu kart albo innych elementów. Podstawki ułatwiają również rozgrywkę – dzięki nim zawodnik widzi wszystkie posiadane zasoby i może łatwo podejmować decyzje dotyczące kolejnych ruchów. 

  

Proponujemy inserty zaprojektowane do konkretnych tytułów, takich jak m.in. Blood Rage, Horror w Arkham, This War of Mine, Władca Pierścieni, Gra o Tron, Star Wars oraz wielu innych. Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne