Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5907628970119
Producent: IUVI Games

Wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników gier przygodowych o wyjątkowej szacie graficznej. Planszówka Minerały to podróż w głąb ziemi, podczas której uczestnicy wydobywają drogocenne kamienie, starając się uniknąć czyhających na nich licznych niebezpieczeństw. To doskonały sposób na kreatywne i rozwojowe spędzenie czasu z bliskimi i jakościowa rozrywka. Każda rozgrywka jest jedyna w swoim rodzaju ze względu na niepowtarzalne ustawienie planszy, o którym decydują uczestnicy. Gra została zaprojektowana w taki sposób, aby nie sprawiała trudności nawet początkującym amatorom planszówek, a jednocześnie stawiała przed nimi frapujące wyzwania. Intuicyjne zasady i niski próg wejścia sprawiają, że można się w nią zaangażować niezależnie od wieku, umiejętności i doświadczenia z tą formą rozrywki.

Gra planszowa Minerały – geneza

Dostępne w naszym asortymencie Minerały są wyjątkowe ze względu na swoje pochodzenie. Powstały na potrzeby pracy dyplomowej absolwentki katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, Magdaleny Śliwińskiej – dziś znanej artystki. Szybko okazało się, że gra ma duży potencjał, dzięki czemu szybko została wprowadzona na rynek. Jej duża popularność dowodzi, że jest ceniona wśród graczy. Dużą zaletą tej planszówki jest uniwersalność. Wiele gier zniechęca potencjalnych uczestników zbytnim skomplikowaniem i wysokim poziomem trudności. Gra Minerały stanowi wyzwanie, ale jednocześnie jest na tyle nieskomplikowana, aby w rozgrywce mogli połączyć siły starsi i młodsi domownicy.

Na czym polega ta planszówka? Podczas poruszania się po unikatowo ustawionej planszy, uczestnicy wydobywają drogocenne kamienie. Trudność pozyskania danego minerału zależy od jego rzadkości. Uczestnicy mogą korzystać z dostępnych w grze narzędzi, co jednak wiąże się z utratą punktów. Sumuje się je przy końcu gry. Jak zdobywać punkty? Przede wszystkim, zbierając najcenniejsze skarby. To posiadacz najbardziej imponującej kolekcji staje się zwycięzcą.

Gra Minerały – stworzona z dbałością o aspekt wizualny

Jeśli uwielbiasz gry, które zostały starannie zaprojektowane i zwracasz uwagę na aspekt wizualny, Minerały to znakomita propozycja dla Ciebie. To przykład projektu stworzonego z myślą o użytkownikach, a jednocześnie zachowującego najwyższe walory artystyczne. Każdy z kafelków minerałów stanowi przykład niepowtarzalnej grafiki, stworzonej z wykorzystaniem techniki akwarelowej, a następnie zatopioną w akrylu. Tak tradycyjny sposób wykonania dodaje grze dodatkowego, vintage’owego uroku. Pionki również zostały wykonane w przemyślany sposób – wyposażono je w specjalną przyssawkę, dzięki czemu rozgrywka może przebiegać bez burzenia struktury planszy. Takie rozwiązanie sprawia również, że grę Minerały można zabrać w podróż. Idealnie sprawdzi się jako urozmaicenie rodzinnych spotkań, imprez czy po prostu długich zimowych wieczorów.

Gra planszowa Minerały – idealna dla całej rodziny

Jeśli zależy Ci na wspieraniu lokalnego rynku, zainwestuj w tę planszówkę. Jest ona w całości produkowana w Polsce, a jej projekt wykonała rodzima artystka. Przemyślany design sprawia, że Minerały to nie tylko rozrywka, ale również prawdziwa uczta dla oczu. Staranne wykonanie wpływa pozytywnie na aspekt wizualny gry, a dzieła dopełniają starannie zaplanowane zasady. Zamów tę planszówkę, jeśli szukasz sposobu na alternatywną formę rozrywki. Zamiast pasywnego spędzania czasu przy telewizorze czy laptopie, Ty i Twoja rodzina czy znajomi możecie wykorzystać go bardziej produktywnie, grając w Minerały.

Praktycznie każda gra planszowa, która nie jest oparta wyłącznie na szczęściu, wspomaga rozwój wielu umiejętności i pozytywnie wpływa na umiejętność logicznego myślenia. Wybierz właśnie ten sposób na rozrywkę, jeśli masz już dość spędzania czasu przed monitorem. Zaangażuj w rozgrywkę bliskich i zacieśniaj więzi. Grę możesz kupić w naszym punkcie stacjonarnym lub za pośrednictwem strony internetowej z opcją szybkiej dostawy. Sprawdź też inne nasze propozycje. Oferujemy szeroki przekrój planszówek odpowiednich dla graczy w różnym wieku. Wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Gra Minerały to jeden z naszych bestsellerów – przekonaj się, dlaczego, zamawiając egzemplarz!

Zawartość:

 • 118 kafli Minerałów, w tym:
  • 53 kafle wollastonitu (biały)
  • 30 kafli kianitu (niebieski)
  • 20 kafli turmalinu arbuzowego (różowy)
  • 10 kafli antracytu (czarny)
  • 5 kafli aurypigmentu (żółty)
 • 24 karty Kolekcji, w tym:
  • 14 kart oznaczonych ¿
  • 10 kart oznaczonych ¿¿
 • 5 silikonowych pionków w kolorach graczy
 • 5 planszetek w kolorach graczy
 • 5 dwustronnych kafli Narzędzi
 • 1 sakiewka
 • Instrukcja

W środku pudełka znajduje się folder z pracami autorki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne