Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.1 kg
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Producent: All In Games

Historia przedstawiona w niniejszej grze powstała w oparciu o ostatnią wyprawę Percy’ego Fawcetta do El Dorado – mitycznego miasta, określanego przez Percy’ego mianem „Z”. Z ekspedycji, na którą Percy zabrał swojego syna Jacka i jego przyjaciela Raleigh Rimmela, nikt nie powrócił. Obok zaginięcia Amelii Earhart, w latach   30-tych dwudziestego wieku stało się to niemałą sensacją i przeszło do historii jako jedna z najbardziej znanych zaginionych wypraw wszech czasów.

 
Zaginiona Ekspedycja to gra kooperacyjna z możliwością gry solo oraz z wariantem gracz kontra gracz, w której będziecie kontrolować grupę odważnych poszukiwaczy przemierzających amazońską dżunglę. W grze zawartych zostało mnóstwo edukacyjnych elementów, które przedstawiają bogatą faunę i florę Amazonii oraz plemiona, które zamieszkiwały obszary odwiedzane przez Fawcetta.

 
Zarządzaj zasobami prowiantu, amunicji i zdrowia tak, aby przetrwać w nieprzyjaznej dżungli. Ostrożnie wytyczaj szlak w celu uniknięcia czyhających niebezpieczeństw!

 
LICZBA GRACZY: 1-5 (Wariant SOLO i Wariant Gracz VS Gracz)
WIEK GRACZY: 14+
CZAS GRY: 30-60 minut

 
Zawartość pudełka:
6 Kart Poszukiwaczy
9 Kart Ekspedycji
56 Kart Przygód
28 Żetonów Zdrowia
21 Żetonów Prowiantu
12 Żetonów Amunicji
2 Pionki
1 Żeton Poranku/Wieczoru
1 Żeton Lidera Ekspedycji
2 Karty Pomocy Gracza
Instrukcja

 
Nagrody i wyróżnienia:

  • 2018 Origins Awards Best Card Game Nominee
  • 2017 Golden Geek Best Solo Board Game Nominee
  • 2017 Golden Geek Best Cooperative Game Nominee
  • 2017 Golden Geek Best Card Game Nominee

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne