Waga produktu: 3 kg
Wysyłka od dnia:2019-03-24
Producent: Portal Games

UWAGA! Produkt oferowany jest w przedsprzedaży! Planowana data premiery to marzec 2019, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

Przez pierwszy miesiąc od daty premiery, możliwy jest wyłącznie odbiór osobisty!

Zamówienia będą wysyłane dopiero miesiąc po premierze, co wynika z polityki wydawnictwa Portal Games.

Plaga zombie nie zna granic! A teraz Orkowie, nasi odwieczni wrogowie, padli jej ofiarą. To już nie jest kwestia tego, kto wygra wojnę. Teraz, to sprawa życia i śmierci! Orkowie Zombie przekraczają właśnie granicę i tworzą zieloną hordę, która ma sprowadzić na nas koniec świata!
Jednak ich mroczni panowie, nekromanci, zapomnieli w swoich nikczemnych planach o... tobie! Zjednoczcie się, pochwyćcie oręż i odeprzyjcie hordę!


Weźcie ze sobą kuszę, naostrzcie topór i przygotujcie swoje ogniste czary: dla niewielu, dla tych odważnych, nadszedł czas na... Zombicide:
 Zielona Horda!

Zombicide: Zielona Horda jest grą kooperacyjną dla 1 - 6 graczy powyżej 14 roku życia. Wraz z przyjaciółmi stwórzcie wspaniałą drużynę i opanujcie umiejętności ocalałych, osiągając zwycięstwo nad hordami zainfekowanych Orków! Zombie są kontrolowane przez mechanikę gry, wykorzystującą proste zasady i talię kart. Rozegrajcie 10 misji na 10 różnych mapach zbudowanych z dołączonych modułowych kafelków gry lub stwórzcie własne scenariusze. Znajdźcie broń. Eksterminujcie zombie. Im więcej zombie zabijecie, tym bardziej wzrosną wasze umiejętności i tym więcej pojawi się kolejnych stworów!

Atuty:

- Średniowieczne fantasy wypełnione po brzegi krwiożerczymi zombie-orkami!

- Potężniejsi przeciwnicy, nowe wyzwania i przeszkody, więcej unikatowych broni!

- Trebusz, wyjątkowa machina oblężnicza, wspomaga Ocalałych w walce z Hordą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne