Waga produktu: 2.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Czacha Games

Jest to wersja gry z kampani wsparcia z platformy Wspieram.to i zawiera wszytskie odlokowane cele kampanii. Ilość kopii jest ograniczona.

 

Treść kampanii wraz z celami: 

https://wspieram.to/dodatkimidgard

 

Drugi dodatek do Wojowników Midgardu - Valhalla skupia się przede wszystkim na dalszych losach wojowników, których straciliście podczas każdej w walk, gdzie wieczna chwała jest dla nich największą z możliwych nagród. Dzięki pomocy Walkirii zostaniecie odbarowani potężnym błogosławieństwem oraz przedmiotami, które pomogą Wam pokonać siły zła, zarówno w Midgardzie, jak i w zaświatach. Nowe Epickie potwory, nowi bohaterowie, potężna broń, nowi wojownicy i nowe umiejętności Waszych bohaterów, to tylko niektóre z nowości, jakie oferuje drugi dodatek - Valhalla
Poniżej znajdziecie opis komponentów oraz zasad obowiązujących w tym dodatku.   

 

 

Nowi bohaterowie: Hemming oraz Thyra

 

 

W dodatku pojawiają się nowi bohaterowie. Ale to nie wszystko, gdyż każdy z bohaterów występujących w grze podstawowej oraz obu dodatkach dostanie dodatkową umiejętność, którą będzie mógł wykorzystać, kiedy zdobędzie niebieską kość bohatera i podczas każdej walki wyrzuci odpowiedni wynik na kości. 

 

 

Kolejnym nowym elementem w tym dodatku są Żetony Poświęcenia, które gracze zdobywają, kiedy giną ich wojownicy. Żetony te odpowiadają wszystkim rodzajom wojowników. Kiedy gracz będzie miał odpowiednią ilość żetonów, będzie mógł pozyskać kartę Błogosławieństwa Walkirii lub pokonać Epickiego potwora w krainie Odyna.

 

  

Karty Błogosławieństwa Walkirii pozwalają otrzymać dodatkowe nagrody w popstaci punktów Chwał, Złota, ale przede wszystkim dają graczom niebieską Kość Bohatera. Kiedy gracz pozyska niebieską kość, traktuje ją jako wojownika (wlicza się do maksymalnego limitu kości wojowników) i może używać jej podczas dowolnej walki. Karty Błogosławieństwa Walkirii prócz tego, że dają różne surowce, złoto, czy też punkty Chwały, to pomagają również w walce z różnymi potworami. 

 

 

W dodatku Valhalla graczę będą mogli zdobyć kości dwóch nowych rodzajów wojowników: Berserkerów (kości różowe) oraz Tarczowników (kości żółte). Są oni niezwykle potężnymi wojownikami, których użwcie podczas walki często rozstrzyga ją na Waszą korzyść. Kolejną nowością w tym dodatku są karty Epickich Potworów, które można zdobyć dzięki odpowiednim żetonom poświęcenia. Karty epickich potworów dają graczom Punkty Chwały od razu po pozyskaniu takiej karty, ale również dają kolejne punkty na końcu gry. Zdobycie ich jest bardzo trudne, jednak korzyści z nich otrzymywane są ogromne, dlatego warto się nastawić podczas rozgrywki na ich zdobycie.

 

  

Powyższe dwa dodatki wprowadzają nowych bohaterów, nowych wojowników oraz umiejętności, przez to rozgrywka staje się ciekawsza. W grę podstawową można grać zarówno z każdym z dodatków z osobna, jak również razem z Mrocznymi Górami i Valhallą. My preferujemy rozgrywki z całym zestawem dodatków, bo daje to dużo większe możliwości strategicznego podejścia do gry, a i rywalizacja na pięciu graczy sprawaia, że gra się znacznie ciekawiej i dużo trudniej.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne