Wczytuję dane...
PODRĘCZNIKI RPG

Niewiele jest gier RPG, które cieszyłyby się tak wielkim zainteresowaniem na całym świecie, jak Dungeons and Dragons. Została ona opublikowana w 1974 roku i od tego czasu nie traci na popularności. Stale zdobywa nowych miłośników wśród kolejnych pokoleń graczy. Aktualnie na rynku dostępna jest piąta edycja DnD. Jej motorem napędowym jest opowieść przedstawiana przez zawodników. Każdy z nich (poza mistrzem gry nadzorującym przebieg rozgrywki) prowadzi swego bohatera, wspólnie z nim przeżywając niezwykłe przygody.  

 

Aby czerpać jak największą przyjemność z gry w Dungeons and Dragons i wykorzystać wszystkie drzemiące w niej możliwości, warto skorzystać z profesjonalnych, oferowanych w naszym e-sklepie podręczników i akcesoriów. Znajdziesz tu tytuły przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych zawodników. 

 

Wydawnictwa zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najlepiej pomóc mistrzom gry w prowadzeniu rozgrywki. Najbardziej przydatne informacje niezbędne podczas zabawy czy też najczęściej wykorzystywane zasady zostały umieszczone w dobrze widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Dzięki temu nie ma potrzeby przerywania rozgrywki oraz przeszukiwania książki celem ich odnalezienia. Ponadto podręczniki RPG do Dungeons and Dragons zaprojektowano tak, aby osoba nadzorująca przebieg gry mogła z łatwością obserwować graczy, równocześnie ukrywając przed nimi rzuty kośćmi czy też swoje notatki. Książki ułatwiają prowadzenie zawodników, a przy tym inspirują mistrza do wymyślania interesujących, wciągających przygód. 

 

Poza podręcznikami, w naszym asortymencie dostępne są także bogato wyposażone zestawy startowe, w których znajdują się elementy niezbędne do rozpoczęcia przygody z DnD. Obejmują one podstawowy komplet kości, kilka kart postaci, szczegółowo i przejrzyście opracowane zasady dla początkujących, a także przykładowe scenariusze rozgrywek.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne