Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.1 kg
EAN: 5902560382594
Producent: Portal Games

Podwodne Miasta - gra o budowaniu przyszłości ludzkości na dnie morza.

Walcz z przeludnieniem i buduj Podwodne Miasta!

Ludzkość zrozumiała, że dla stale rosnącej populacji w miastach wkrótce skończy się miejsce. Rozglądając się za nowym domem nie spoglądała w kosmos lecz w to co czyni z Ziemi błękitną planetę - toń oceanów. Rozpoczęły się ambitne projekty budowy siedlisk ludzkich na dnie morza. Odsalając morską wodę, hodując algi i rozwijając naukę ludzkość pozyska środki i technologię do budowy sieci podwodnych miast.

 

Każdy z graczy wciela się w lidera podwodnego Państwa. Zbiera surówce na budowę miast, środków transportu oraz budynków niezbędnych do utrzymania życia pod powierzchnią morza. Działania w grze realizuje się poprzez zagrywanie kart i wyborów odpowiednich akcji. To jakie wybory podejmą gracze będzie kluczem do rozwoju ludzkości na dnie mórz i budowy podwodnego świata. 


Podwodne Miasta to najnowsza gra Vladimira Suchego, twórcy takich przebojów jak Pulsar 2849, Last Will, czy Shipyard. Gra stała się jednym z przebojów targów Essen 2018, a prawa do jej wydania kupiło wydawnictwo Rio Grande Games (wydawca takich przebojów jak Race for the Galaxy czy Dominion).  Podwodne Miasta jest grą typu euro przeznaczoną dla graczy lubiących wyzwania. Para od myślenia będzie wam szła z uszu!

 

Podwodne Miasta zdobyły nominacje do nagrody Golden Geek w kategoriach Game of the Year oraz Best Strategy Board Game.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne