Przedsprzedaż Brzdęk! Legacy 0
Przedsprzedaż Brzdęk! Legacy

Ogłaszamy przedsprzedaż na polską edycję gry Brzdek! Legacy: Acquisitions Incorporated

Znana na całym świecie familijna gra planszowa Brzdęk! doczekała się polskiej edycji w wersji legacy, czyli samodzielnej, fabularnej przygody w formie 10 ekscytujących rozgrywek na bazie popularnego show RPG od 2 do 4 graczy od 13 lat, którzy wcielą się w rolę poszukiwaczy przygód w dużej firmie zrzeszającej awanturników, a ich celem poza zdobyciem olbrzymiego skarbu będzie uratowanie świata.

Sama gra bazuje na zasadach znanych z oryginalnej gry Brzdęk! Nie drażnij smoka. Gracze w trakcie rozgrywki budują swoją talię, kupując z rynku coraz to potężniejsze karty by konkurować o pierwsze miejsce w byciu najlepszym łowcą skarbów. Rozgrywka w formie legacy nadaje dodatkowego kolorytu, gdyż trakcie przygody każda skończona rozgrywka potrafi w trwały sposób zmienić również świat gry, co nadaje każdym kolejnym rozgrywkom unikalności. Sama gra po skończeniu historii staje się również regrywalnym, unikatowym egzemplarzem gry Brzdęk! gdzie rozgrywka toczy się w świecie w takim stanie, w jakim został on zmieniony przez graczy w trakcie tych 10 fabularnych rozgrywek.

Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated jest dobrą opcją dla fanów serii Brzdęk! oraz osób szukających przystępnej gry z historią, którą można również się bawić po jej zakończeniu.

Grę w przedsprzedaży można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium