Przedsprzedaż Niedokończonych spraw 0
Przedsprzedaż Niedokończonych spraw

Trwa przedsprzedaż na dodatek do gry Star Wars: Zewnętrzne Rubieże - Niedokończone Sprawy

Rozszerzenie wprowadza szereg rozwinięć do już istniejących mechanik w grze. Gracze będą mieli do dyspozycji aż osiem nowych postaci i sześć statków podczas swojej przygody na krańcu galaktyki, która z dodatkiem również zyska na większej różnorodności dodając jeszcze więcej sprzętu, misji, ładunków oraz członków załogi. Warte uwagi są jeszcze Światy Jądra, czyli nowe miejsca na planszy, które zastępując końce mapy z podstawowej wersji gry pozwalają na podroż po krańcach galaktyki bez konieczności powolnego przedostawania się przez cały obszar rozgrywki.

Wartym wspomnienia są też dwa dodatkowe warianty rozgrywki - Przysługi oraz Ambicje. Te pierwsze pozwalają na udzielanie sobie wsparcia w różnych formach wzmacniając interakcję między graczami podczas gry, drugie natomiast wprowadzają nowe cele, których realizacja będąc warunkiem zwycięstwa ukierunkowuje indywidualne cele.

Niedokończone Sprawy są dodatkiem, którym powinni zainteresować się gracze zainteresowani dużym rozszerzeniem możliwości swoich rozgrywek w Zewnętrznych Rubieżach.

Dodatek w przedsprzedaży można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium