Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.5 kg
Producent: Galakta

Produkty w zestawie:

sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - W sieci (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Upadek Mrocznej Gwiazdy (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Złocone Ostrze (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Przebudzenie Gór (dodatek)

Jest to zestaw czterech dodatków do gry Runebound (3 edycja).

  

Złocone Ostrze oferuje Tobie i innym bohaterom możliwość wzięcia udziału w święcie i wyposażenia się we wszystko, co może przydać się w nadchodzących przygodach.

Zestaw przygodowy wprowadza do gry nowego bohatera, jak również nowe karty przygód, karty zasobów i karty umiejętności oraz żetony walki.

 

Zestaw Scenariuszowy - Upadek Mrocznej Gwiazdy daje Ci możliwość rozegrania zupełnie nowego scenariusza do gry Runebound.

Wciel się w nowego bohatera, przeżyj nowe przygody i staw czoło zepsuciu reprezentowanemu przez nieznaną dotychczas talię kart zepsucia!

 

Zestaw Scenariuszowy W Sieci daje Ci możliwość rozegrania zupełnie nowego scenariusza do gry Runebound. Wciel się w nowego bohatera, przeżyj nowe przygody i rzuć wyzwanie potężnej królowej Ariadzie!

 

Dzięki Zestawowi Przygodowemu - Przebudzenie Gór możesz sięgnąć po nowego bohatera, jak również po nowe karty przygód, karty zasobów, karty umiejętności oraz żetony walki, które będziesz mógł wykorzystać, aby zapisać następny rozdział swoich przygód.

Przydatne linki:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne