Wczytuję dane...
Waga produktu: 4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Galakta

Produkty w zestawie:

sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - W sieci (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Upadek Mrocznej Gwiazdy (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Złocone Ostrze (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound (3 edycja) - Przebudzenie Gór (dodatek)
sklep@grybezpradu.eu
1x Runebound: Nierozerwalne Więzi (dodatek)

Zanurz się w świat Runebounda wraz z tym zestawem w którym znajduje się gra Runebound (3 edycja) wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami.

Poczuj cały potencjał gry od samego początku!

 

W zestawie znajdują się: 

1. Runebound (3 edycja) 
2. Runebound (3 edycja): Nierozerwalne więzi 
3. Runebound (3 edycja) - W sieci 
4. Runebound (3 edycja) - Upadek Mrocznej Gwiazdy 
5. Runebound (3 edycja) - Złocone Ostrze 
6. Runebound (3 edycja) - Przebudzenie Gór 

  

Witaj w Terrinoth, krainie pełnej wspaniałych miast, potężnej magii i niebezpiecznych potworów. Od najwyższych szczytów Przełęczy Szaleńca po ukryte polany Puszczy Upadłych Gwiazd przygoda czeka za rogiem każdej drogi...czy staniesz się żywą legendą i pokonasz zło zagrażające  królestwu?


W grze przygodowej Runebound stajesz się bohaterem gotowym wykuć swe przeznaczenie. W każdej rozgrywce przeszukiwać będziesz antyczne ruiny, walczył ze złowieszczymi bestiami i uczył się potężnych umiejętności. Niebezpieczne siły zagrażają Terrinoth i tylko największy bohater może je pokonać i przywrócić spokój królestwu.

  

3 edycja wprowadza wiele ciekawych zmian w rozgrywce. Największą z nich jest wprowadzenie trzech rodzajów przygód - tych skupiających się na walce i pokonywaniu potworów, przeszukiwaniu ruin i jaskiń oraz tych gdzie kontakt z napotkanymi istotami i dialog zdecyduje o wyniku przygody. Wprowadza to fantastyczny element kontroli nad własną postacią i kreowania jej charakteru. Walka nie jest już jedynym rozwiązaniem!

 

Każdy rodzaj przygód ma swoją talię i nawet w nich mamy do czynienia z dużą wariacją możliwości. Może okazać się, że podczas przeszukiwania jaskini przebudziliśmy potwora i będziemy zmuszeni do walki z nim, ale karty obmyślone są w taki sposób by dać szansę nieprzygotowanym na walkę postaciom.

  

Drugą dużą zmianą jest zrezygnowanie z 4 poziomów trudności przygód i potworów. By jednak rzucić wyzwanie graczom i sprawdzić ich umiejętności wprowadzono dwa akty. Pierwszy - normalny, oraz drugi, w którym każdy przeciwnik otrzymuje żeton "mistrzowski". Żeton ten bardzo wyraźnie podnosi poprzeczkę i skuteczność potworów w walce.

Ostateczna walka z głównym złoczyńcą wiąże się z pojawieniem się dodatkowego żetonu, który okaże się wyzwaniem nawet dla najmocniejszych postaci. Bohaterowie mający problem z pokonaniem potworów "mistrzowskich" praktycznie nie mają szans w walce końcowej. Szykuje się więc ogromne wyzwanie dla fanów gry!

  

W bogato wyposażonym pudełku znajdziemy 6 fantastycznych figurek i przepięknie ilustrowane karty. Warto dodać, że 3 edycja ograniczył ilość graczy w rozgrywce z 6 na 4, ale z taką ilością nowych możliwości nie powinno to przeszkadzać.

  

Wisienką na torcie są dwa możliwe scenariusze rozgrywki oraz ogromna ilość umiejętności jakich może nauczyć się Twoja postać. Ponad 100 umiejętności i atutów jest do wykorzystania co powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy!

Przydatne linki:

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne