Wczytuję dane...
ZESTAWY GIER PLANSZOWYCH

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje kompletne zestawy gier planszowych. W ich skład wchodzi podstawowa gra, a także dodatki, takie jak scenariusze. Zestawy są dostępne w atrakcyjnej cenie – niższej niż w przypadku zakupu pojedynczych elementów wchodzących w ich skład. Proponujemy produkty od renomowanych wydawców, takich jak m.in. Galakta, Portal Games oraz innych. Wszystkie artykuły są nieużywane i starannie opakowane. Zapewniamy sprawną realizację zamówień, szybką wysyłkę i fachową pomoc specjalistów w zakresie wyboru odpowiedniego produktu.

 

Nasze zestawy są przeznaczone dla zaawansowanych miłośników gier, a także osób, które dopiero odkrywają przyjemność, jaką przynoszą planszówki. Sprawdzą się znakomicie jako prezent dla nastolatków czy starszych graczy z okazji urodzin, Gwiazdki, imienin lub innego święta. Zawarte w komplecie podstawowe gry oraz liczne dodatki gwarantują świetną rozrywkę na wiele tygodni, a nawet miesięcy.

 

W zależności od rodzaju, w dostępne planszówki może zagrać od dwóch do kilku osób. Jest to więc propozycja dla par na emocjonujące spędzenie wolnego dnia, znajomych umawiających się na wspólne, wielogodzinne granie w weekend czy też rodziców chcących miło spędzić czas z dziećmi. Produkty te stanowią polecaną alternatywę dla rozgrywki na komputerze albo konsoli. Pozwalają uprzyjemnić dzień, pogłębić relacje i jeszcze bardziej zbliżyć do siebie domowników lub przyjaciół.

 

Nasz asortyment obejmuje różne zestawy planszówek, wśród których każdy znaleźć może artykuł odpowiedni dla siebie i swoich bliskich. Dużym zainteresowaniem klientów cieszy się komplet 51. Stan: Master Set, który składa się z gry podstawowej oraz dwóch dodatków: Sojusznicy i Zgliszcza. W tej popularnej karciance zawodnicy wcielają się w role przywódców jednej z czterech frakcji. Do ich głównych zadań należy rozwijanie potęgi danej frakcji, co polega m.in. na atakowaniu słabszych sąsiadów, podpisywaniu z nimi umów, zdobywaniu nowych obszarów czy budynków. Gra cechuje się bogactwem fabularnym i wysokim współczynnikiem regrywalności, zwiększanym dodatkowo przez załączone scenariusze. Jest szczególnie polecana dla nastoletnich i dorosłych miłośników gier strategicznych.

 

Polecamy również zestaw Runebound, składający się z 3. edycji tej gry oraz wszystkich wydanych dotychczas dodatków. Sprawdzi się dla fanów przygodówek, którzy szukają w rozgrywkach magii, walki z groźnymi potworami i innych elementów ze świata fantasy. Aż sześć dołączonych do kompletu scenariuszy, ponad 100 atutów i umiejętności postaci do wykorzystania gwarantuje znakomitą rozrywkę na bardzo długi czas. Na uwagę zasługuje też wysoka precyzja wykonania elementów – pięknie ilustrowanych kart oraz starannie wykonanych figurek. To wszystko sprawia, że komplet ten nie zawiedzie oczekiwań nawet najbardziej doświadczonych fanów gier planszowych.Sortuj według:
Wyświetl po produktów

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne