Wczytuję dane...
Waga produktu: 3 kg
Wysyłka od dnia:2019-08-12
Producent: Portal Games

UWAGA! Gra oferowana jest w przedsprzedaży! Planowana data premiery to sierpień 2019 ale może ulec zmianie z winy Wydawcy.

Zamówienia będą realizowane po premierze gry.

UWAGA! Przez pierwszy miesiąc od premiery obowiązuje jedynie odbiór osobisty. Wysyłki będą realizowane miesiąc po premierze gry. Wynika to z polityki wydawnictwa Portal Games, na którą nie mamy wpływu.

Zombicide: Najeźdźca - kosmos, obcy, gra planszowa i zombi zombi zombi

Dzięki odkryciu nowego paliwa - Ksenium nastał nowy  świt dla ery podboju kosmosu! Jedyna planetą na której można je zdobyć jest PK-L7, zamieszkała przez pokojową rasę Xenosów. 

Rozrastanie się bazy, jej rozwój i coraz głębsze wiercenie w głąb planety doprowadziło do tragedii. Xenosi oszaleli i zaczęli atakować osadników.

Zachowują się zupełnie jak zombi!

Kilkoro ocalałych z rzezi już dawno straciło nadzieję na ratunek. Jedyne co im zostało to zemsta! DO ZWYCIĘSTWA!


Czym jest Zombicide: Najeźdźca?

Zombicide: Najeźdźca to kooperacyjna gra planszowa dla 1 do 6 graczy powyżej 14 roku życia. Wcielamy się w niej w ocalałych z kosmicznej koloni, którzy za wszelką cenę walczą o własne życie w świecie zainfekowanym prze hordy Xenosów Zombi.  Walcz z potworami, ulepszaj swoje statystyki i rozwijaj swojego bohatera!

Rozegraj 10 misja na 10 różnych mapach, powstających z modularnych kafelków. lub twórz własne mapy! 

Do ataku!

Polecamy

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne