Dodruk Nemesis 0
Dodruk Nemesis

Ogłaszamy dodruk polskiej edycji gry Nemesis

Osadzona w klimatach science fiction i survival horroru gra planszowa od 1 do 5 graczy od lat 12 pozwala wcielić się w załogantów tytułowego statku Nemesis, którzy wybudzeni z hibernacji w trakcie powrotu na Ziemie odkrywają, że ich transport jest bliski całkowitemu zniszczeniu, część ich załogi jest martwa, a po pokładzie grasują niebezpieczni Intruzi.

Każdy z graczy wybiera unikalną postać oraz losuje cele misji. Gra oferuję opcje grania w trybie kooperacyjnym, gdzie na wszystkich graczy przypada jeden cel, bądź semi co-op, w którym każdy z uczestników posiada ukryte, własne cele, nierzadko zakładające przeszkodzenie innym graczom w wypełnieniu ich misji. W trakcie rozgrywki wspólnie dokonuje się eksploracji statku, odkrywając pomieszczenia, w których można dokonywać specjalnych akcji, jednocześnie uważając by nie przyciągnąć uwagi Intruzów, z którymi walka zawsze grozi śmiercią postaci. Gracze muszą wykonać swoje cele posuwając się do wątpliwych sojuszy oraz blefu zanim skończy się albo czas do skoku w nadprzestrzeń, albo nim statek wybuchnie w wyniku uszkodzeń.

Nemesis jest grą wartą uwagi dla graczy uwielbiających klimat sci-fi oraz horroru, a także dla fanów dużej interakcji między graczami polegającymi na blefie i nie zawsze pełnej współpracy w walce ze sztucznym przeciwnikiem.

Grę można zamówić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium