Premiera Tidal Blades 0
Premiera Tidal Blades

Już dziś premiera gry Tidal Blades: Obrońcy rafy.

Ufundowana w dużym sukcesem na platformie kickstarer gra dla 1 do 4 graczy od lat 14 pozwala wcielić się uczestnikom rozgrywki w bohaterów, którzy biorą udział w Wielkim Turnieju, czyli serii wyzwań, które mają wyłonić godnych dołączenia do elitarnej gwardii obrońców wysp - Ostrz Pływów.

Gra zawiera elementy gry przygodowej z mechaniką worker placement. Gracze po wybraniu bohaterów posiadających asymetryczne umiejętności poprzez 5 dni i nocy, reprezentowanych poprzez rundy starają się zdobyć jak najwięcej punktów. W trakcie rozgrywki sterowana przez gracza postać może podróżować do różnych lokacji i podejmować się wyzwań, jakie się w nich zajmują oraz otrzymywać różne nagrody, zależne od lokacji. Dodatkowo gracz mogą wziąć udział w walce z potworami, które trzeba powstrzymywać przed przedarciem się wgłąb wyspy. Wykonywanie tych działań wzmacnia jedną z czterech statystyk bohatera (Skupienie, Duch, Wytrzymałość i Synergia), które pozwalają na skuteczniejsze pokonywanie wyzwań oraz mają wpływ na końcową punktację.

Tidal Blades: Obrońcy rafy są grą wartą uwagi dla każdego fana rywalizacyjnych gier przygodowych dzięki swojej dużej regrywalności oraz oryginalnej tematyce.

Grę można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium