Premiera War Chest 0
Premiera War Chest

Już dzisiaj premiera polskiej edycji gry War Chest

War Chest jest grą pojedynkową, przeznaczoną dla 2 bądź 4 graczy w wieku od lat 14, w której każdy z uczestników obejmuje rolę generała i stara się zdominować pole bitwy złożone z heksagonów. Gra jest dostępna w trybie 1v1 lub 2v2.

Rozgrywka rozpoczyna się od skompletowania własnej armii. Z szesnastu dostępnych jednostek, reprezentowanych przez żetony, gracze mogą dowodzić maksymalnie czterema. Dobór można pozostawić losowości, bądź skorzystać z wariantu świadomego doboru jednostek. W trakcie samej gry gracze dobierają z worka losowo jednostki ze stworzonej przez siebie armii i decydują jakie działania chcą nimi podjąć, a jest to: wyłożenie żetonu na planszę, bądź odrzucenie go (i zdecydowanie czy chce się pokazać odrzucony żeton przeciwnikowi). Jednostki, które już znajdują się na planszy mogą wykonywać manewry, czyli wszystkie akcje związane z ruchem oraz atakiem, gdzie każdy żeton funkcjonuje zupełnie inaczej, przez co każda armia będzie wymagała innego podejścia przez gracza.

War Chest jest dobrą grą dla osób, które szukają łatwej w opanowaniu gry pojedynkowej, posiadającej sporą głębię taktyczną przez zróżnicowanie jednostek.

Grę można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium