Premiera Wild Space 0
Premiera Wild Space

Już dzisiaj premiera polskiej edycji gry Wild Space

Szybka, dynamiczna i łatwa w przyswojeniu gra karciana od 1 dla 5 graczy od lat 10 pozwala na wcielenie się w dzielnych eksploratorów, którzy ruszają na odkrywanie nowej galaktyki.

Każdy gracz zaczyna z kartą unikalnego kapitana posiadającego różne umiejętności jako pierwszego załoganta oraz trzema kartami na ręce. W trakcie rozgrywki każdy z uczestników posiada 10 ruchów uruchamiających akcje. Ruchy wykonuje się poruszając statki na jedną z pięciu dostępnych planet, które oferują unikalne akcje do wykorzystania. Podczas tych ruchów gracze zbierają na ręce karty by po wykładaniu zebrać jak największe kombo - czyli wyłożyć jak najwięcej kart załogi. Karty te dzielą się na zwykłych załogantów, którzy mogą uruchamiać kolejne sekwencje kombo i zaliczają się do konkretnych ras, emisariuszy dających dodatkowe misje do zbierania punktów oraz roboty, które nie mają przynależności do żadnej rasy, ale mogą dać punkty, które zdobywa się za komplety raz, misje od emisariuszy oraz właśnie roboty.

Wild Space to bardzo dobra propozycja dla każdego. Łatwe w przyswojeniu zasady i krótki czas gry w raz z głębią mogą wprowadzić nowe osoby w świat gier planszowych oraz nie znudzić się doświadczonym graczom.

Grę można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium