Przedsprzedaż The Shadow Planet 0
Przedsprzedaż The Shadow Planet

Trwa przedsprzedaż na polską edycję gry The Shadow Planet.

Gra od braci Santopietro, znanych chociażby z Listów z Whitechapel jest przeznaczona dla 3 do 5 graczy od 13 lat, którzy wcielą się w rolę astronautów biorących udział w misji ratunkowej statku naukowego. Gracze wezmą udział w rozgrywce opartej o blefie i budowie talii na podstawie obrazkowej powieści o tym samym tytule.

Po wyborze jednej z sześciu postaci, każdy z graczy losuje swój ukryty cel, który musi wypełnić. By go osiągnąć przemieszczają się po rożnych częściach planety potrafiącej zapewnić potężne karty bądź specjalne zdolności, które mogą również wspomóc rywali, przed którymi nie można dać poznać jaką misje się posiada. Gracze mogą również zdecydować, z którym z kim z pozostałych warto wejść w niepewny sojusz żeby powstrzymać zagrożenie na planecie zanim stanie się zbyt potężne. Chyba że samemu jest się potworem próbującym uciec z planety.

The Shadow Planet jest grą wartą uwagi dla graczy lubiących motyw blefu oraz budowania swojej talii w bardzo ładnej oprawie graficznej, gdyż gra wspiera się grafikami z komiksu.

Grę w przedsprzedaży można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium