Przedsprzedaż Tidal Blades 0
Przedsprzedaż Tidal Blades

Ogłaszamy przedsprzedaż na grę Tidal Blades: Obrońcy rafy.

Osadzona w oryginalnym świecie w wyspiarskim klimacie gra planszowa dla 1 do 4 graczy od lat 14 pozwala wcielić się w młodego bohatera, który bierze udział w turnieju, którego zwycięzca zostanie wcielony do tytułowych Ostrzy Pływów - elitarnych obrońców wysp.

Gra wspiera się mechaniką worker placement z domieszką przygody. Naszym pracownikiem jest bohater wybrany przez gracza, który przez pięć dni i nocy trwania turnieju stara się udowodnić swoją wyższość nad innymi. Postać można rozmieścić w różnych lokacjach, w których można zebrać surowce potrzebne do pozostałych działań, takich jak wyzwania, których rodzaj jest zależny od miejsca. Inną formą aktywności jest walka z potworami zagrażającymi wyspie. Pokonywanie wyzwań i potworów pozwala graczowi rozwinąć swojego bohatera w jednej z czterech statystyk: Skupienie, Duch, Wytrzymałość i Synergia. Pod koniec piątej rundy zwycięzcą zostaje ten uczestnik, który spośród wszystkich możliwych aktywności zebrał jak najwięcej punktów.

Tidal Blades: Obrońcy rafy jest grą wartą uwagi dla każdego, kto zwraca uwagę na stylistykę gry oraz jest fanem gier z gatunku worker placement, bądź lubi w grach planszowych aspekty przygodowe.

Grę w przedsprzedaży można zamówić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium