Premiera Odmętów Grozy 0
Premiera Odmętów Grozy

Już dziś premiera Odmętów Grozy

Jest to odświeżona wersja klasycznej i już niestety niedostępnej planszowej gry Battlestar Galactica o poszukiwaniu zdrajców i niepewnej współpracy między graczami podana graczom w bardziej popularnym settingu uniwersum powieści H.P. Lovecrafta, będąc przeznaczona dla od 3 do 6 graczy od 14 lat.

Centrum akcji jest statek SS Atlantica, który żeglując poprzez ocean Atlantycki próbuje dotrzeć do Bostonu. Jego podróż próbują udaremnić mieszkańcy głębin, którzy sabotują statek nie tylko poprzez bezpośredni atak, ale też przez współpracę z hybrydami i kultystami, w których role wcielają się gracze, z początku w ukryciu starając się udaremnić rejs starając się zakończyć porażką grupowe wyzwania, by później obwieścić każdemu, że są po stronie morskich napastników i wziąć udział w otwartym konflikcie z resztą załogi. Grze dodatkowo towarzyszą mechaniki takie jak funkcja kapitana czy też strażnika księgi z czarami pozwalają na bardziej bezwzględne radzenie sobie z nieustępliwymi potworami, które nieubłaganie będą gonić statek.

Odmęty Grozy są unikalną, dynamiczną grą żyjącą interakcją między graczami. Dużo akcji dzieje się również nad stołem, kiedy załoganci próbują wskazać zdrajców, którzy starają się uniknąć podejrzeń zrzucając nawet winę na innych.

Grę można zamówić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium