Fallout - dodruk polskiej edycji 0
Fallout - dodruk polskiej edycji

Już dzisiaj premiera dodruku polskiej edycji planszowej gry Fallout

Na przestrzeni lat seria Fallout stała się jedną z najpopularniejszych w świecie gier komputerowych dzięki swojemu niezwykłemu klimatowi post-apokalipsy w atompunkowej odsłonie, który doczekał się swojej wersji planszowej dla od 1 do 4 graczy od 14 lat inspirowanej trzecią oraz czwartą odsłoną serii.

Gra oferuje przygodę na zdewastowanych po wybuchu bomby atomowej pustkowiach, pozwalając się wcielić w jedną z postaci, za pomocą której wedle przygotowanych scenariuszy gracze będą eksplorować kolejne kafle. Samym celem rozgrywki jest zdobycie kart wpływów, które decydują o zwycięstwie. Wszystko to jest powiązane z konfliktem jaki toczy się między frakcjami w rozgrywkach, wobec którego gracze nie potrafią pozostać obojętni, gdyż podczas eksploracji każdy napotyka na różne fabularyzowane wydarzenia, czy też zadania, których wybory potrafią odpowiednio nakierować postać na to kogo wspomoże w konfrontacji. Do edycji planszowej zostały również w ciekawy sposób zaimplementowane mechaniki z gry wideo, takie jak S.P.E.C.I.A.L czy V.A.T.S dodając grze odpowiedniego klimatu i pozwalając się wczuć w uniwersum Fallouta.

Sama gra posiada również dodatki, oferując możliwość gry kooperacyjnej bądź przenosząc graczy na obszar Nowej Kalifornii znany z New Vegas.

Grę wraz z dodatkami można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium