Wczytuję dane...
Waga produktu: 3 kg
Producent: Rebel

UWAGA! Gra oferowana jest w przedsprzedaży. Planowana data premiery to sierpień 2019 ale może ulec zmianie z winy wydawcy. Oferowana wersja, jest wersją sklepową, a nie z kampanii Kickstarter. Zamówienia będą realizowane po premierze gry. 

Nemesis - gra planszowa, przez którą będziesz bał się zasnąć.

Zapoznaj się z kosmicznym survival horrorem w świecie Science-Fiction!

Podróżujesz przez pustkę kosmosu pogrążony w hibernacji. Nagle odzyskujesz świadomość, powoli wraca kontrola nad ciałem i zmysłami. Z  zamglonej jeszcze pamięci wypływa nazwa statku kosmicznego na którego pokładzie się znajdujesz - "Nemesis".  Najwyraźniej komputer wykrył zagrożenie i awaryjnie wybudził Cię ze stazy, tuż przed ostatnim skokiem w waszej podróży z planety górniczej Dantis z systemu Trappist-1  na Ziemię.

Komputer na Twoje komendy, działa z opóźnieniem. W końcu, powoli spływają raporty, które niestety niewiele mówią nic o stanie statku. Stan załogi wydaje się być w porządku poza jedną osobą. Patrzysz w monitor i czujesz jak serce podchodzi Ci do gardła...

Jaką grą jest Nemesis?

Nemesis to planszowa gra przygodowa typu survival horror w którą może grać od 1 do 5 graczy. Wcielacie się w członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", podczas jego powrotu na Ziemię.

W wyniku niewyjaśnionego jak dotąd wypadku, komputer pokładowy uruchomił protokoły awaryjne, unieruchamiając statek i wybudzając załogę z hibernacji. 

Odpędzając resztki otępienia, szukacie przyczyn alarmu. Informacje o stanie załogi wskazują, że biomonitor jednego z jej członków nie wysyła sygnału. Raport stanu technicznego statku mówi wam, że poza uszkodzonymi silnikami, nie działa również nawigacja, co zmusza was do ręcznej korekty kursu. 

Wszystkie te sprawy okazują się jednak błahe w porównaniu do większego problemu... Na statku znajduje się ktoś jeszcze...

Musicie przerwać procedury awaryjne i naprawić uszkodzenia. Inaczej utkniecie tu na dobre.

Dla kogo jest gra planszowa Nemesis?

Świetnie odnajdą się w niej wszyscy gracze uwielbiający blef, dreszczyk emocji i nie bojący się zdradzić swoich towarzyszy ;)

Ciężki klimat, pustki kosmosu, ciągłe zagrożenie i strach dopełniają w tej grze klimatu survival horroru. 

Staraj się uratować własne życie lub spełnij ukryty cel. Za wszelką cenę!

Polecamy

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne