Premiera Clash of Cultures 0
Premiera Clash of Cultures

Już dzisiaj premiera monumentalnej edycji polskiej Clash of Cultures

Niektórych mogło zastanawiać w jaki sposób poradziłoby sobie kwitnące imperium Rzymskie kiedy poza Mongołami mieli do czynienia z Japończykami, którym życie uprzykrzają Aztekowie.

Jest to dziwny scenariusz, ale oferuje go Clash of Cultures. Ta cywilizacyjna gra planszowa od 2 do 4 graczy od 14 lat pozwala objąć kontrolę nad jedną z antycznych frakcji, którą będzie można zasilić wybitnymi jednostkami jak Aleksander Wielki, Juliusz Cezar czy Ramzes II, którzy pomogą w starciu o dominacje, która odbywa się poprzez eksploracje terenu tworzonego na bieżąco z kafelków, na których można zakładać osady, z których finalnie będzie można zrekrutować armię do walki swoje, oraz nie tylko, ziemię. Poza walką nie można zapomnieć również o rozwoju technologicznym, bez którego szybko można stać się armią jaskiniowców uzbrojonych w patyki.

Edycja monumentalna oznacza również, że Clash of Cultures zawiera w sobie dodatek dodający między innymi dodatkowe cywilizacje, liderów oraz jednostki i budynki by jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę.

Grę można zamówić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium