Przedsprzedaż Lockdown 0
Przedsprzedaż Nemesis: Lockdown

Ogłaszamy przedsprzedaż na polską, sklepową edycję gry Nemesis: Lockdown

Druga gra z popularnej serii survival-horror oferuje podobną rozgrywkę co swój poprzednik, jednakże tym razem w tej grze dla 1 do 5 graczy od lat 12 zamiast statku kosmicznego, naszą bazą będzie placówka badawcza na Marsie, w której spotkamy całkowicie nowy rodzaj Intruza.

Rozgrywka w założeniach jest bardzo podobna. Każdy z graczy sterując unikalną postacią o własnych umiejętnościach próbuje wypełnić swoje cele odkrywając kolejne kafle bazy. Różnica jest taka, że tym razem zamiast generowania Szmerów, które wywabiały Intruzów, w Lockdown pojawia się mechanika ciemności, w której czai się zupełnie nowa rasa obcych: Nocni Łowcy. Gracze mogą zapobiec pojawianiu się ciemności poprzez dbanie o bazę by ograniczyć zagrożenie ze strony Intruzów. Istotną zmianą jest też warunek wypełnienia celu misji, gdyż tym razem nasze postacie muszą przeżyć do przybycia oddziału ratunkowego.

Dostępne w przedsprzedaży jest również rozszerzenie, które prowadza nową rasę: Chytrydów możliwych do wykorzystania w obu częściach oraz komponenty pozwalające prowadzić wcześniej wydane dodatki do nowej gry z serii Nemesis.

Nemesis: Lockdown jest wartą uwagi opcją dla wszystkich fanów Nemesis oraz gier, w których ważną role gra motyw półkooperacyjny.

Grę w wersji sklepowej wraz z rozszerzeniem można zamówić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium