Przedsprzedaż The Great Wall 0
Przedsprzedaż The Great Wall

Ogłaszamy przedsprzedaż na grę The Great Wall wraz z dodatkami w wersjach z meeplami i figurkami.

Ufundowana na kickstarterze gra o tematyce okresu dynastii Song wzbogacona o elementy fantasy od 1 do 4 graczy do lat 13 pozwala wcielić się w przywódcę jednego z chińskich klanów, którym zostało powierzone zadanie zbudowania oraz obrony Wielkiego Muru do obrony przed Mongolskimi najeźdźcami.

Gra rozgrywa się w trakcie pór roku, gdzie od wiosny kolejno pojawiają się hordy Mongołów, następnie gracze w tajemnicy zagrywają swoje karty akcji, które następnie są rozstrzygane by przejść do walki z najeźdźcami i nagrodzić graczy bądź postawić ich przed konsekwencjami nietrafionych wyborów. Sam mur jest centralną częścią planszy, która rozdziela miejsce najazdu wroga od Cesarstwa gdzie produkowane są zasoby do walki.

Każdy z graczy wcielając się generała dostaje dodatkowo różne póle zasobów oraz indywidualne umiejętności, a doradcy zdobywani w trakcie gry nadają jeszcze większej asymetryczności między generałami.

The Great Wall jest wartą uwagi propozycją dla graczy szukających strategicznej gry, gdzie trzeba balansować między rywalizowaniem a współpracą by osiągnąć swój cel.

Grę wraz z dodatkami w wersji z meeplami bądź figurkami można zakupić w przedsprzedaży >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium