Przedsprzedaż Wild Space 0
Przedsprzedaż Wild Space

Ogłaszamy przedsprzedaż na polską edycję gry Wild Space.

Taktyczna gra karciana od 1 do 5 graczy od lat 10 pozwala wcielić się w odkrywców nowej galaktyki, którzy przemierzają planety w celu zdobycia jak największego bogactwa.

Rozgrywkę gracze zaczynają od wyboru bądź wylosowania swojego kapitana o unikalnych umiejętnościach. W trakcie gry gracze mają do dyspozycji pięć planet, na których mogą wylądować bądź je eksplorować. Warto nadmienić, że na każdej z planet może znaleźć się tylko jeden statek danego gracza, co ogranicza rozgrywkę do dziesięciu rund. Gra skupia się wokół konstruowania własnej Załogi z kart. Gracze powiększają swoją drużynę zagrywając karty z akcji odblokowywanych dzięki statkom na planetach i starają się stworzyć w swojej turze jak największą kombinację kart. Domyślnie akcja pozwala zagrać za darmo tylko jedną kartę, więc trzeba dobrze planować swoje ruchy, by pozyskać jak najwięcej Załogantów w każdej swojej akcji. Rozgrywkę wygrywa ten gracz, który zdobędzie najwięcej Kredytów (czyli punktów) za członków swojej załogi, umiejętności kapitana oraz wykonane misje zyskiwane w trakcie rozgrywki.

Wild Space jest grą wartą uwagi dla fana gier karcianych o każdym stopniu zaawansowania, gdyż gra nadaje się bardzo dobrze do wprowadzenia inne osoby w hobby gier planszowych oraz jako dobra gra wypełniająca czas między długimi i skomplikowanym tytułami.

Grę w przedsprzedaży można zakupić >>>tutaj<<<

Komentarze do wpisu (0)

Wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium