Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
EAN: 5902643192102
Producent: e-Raptor

Wkładka e-Raptor kompatybilna z Wojna o Pierścień (2ed) + 2 dodatki do gry. Jest idealnym dodatkiem zaprojektowanym do organizowania i ulepszania gry planszowej.

Dzięki tej wkładce możesz uporządkować wszystkie elementy gry i utrzymywać je w porządku - nigdy więcej bałaganu na stole podczas gry. Nigdy więcej szukania niezbędnych elementów podczas gry.

Możesz przechowywać wszystkie plansze graczy, miniatury, żetony, karty w rękawach, tarcze, pudełka, kafelki mapy itp. W jednym miejscu bez obawy utraty kontroli nad ustawieniami. Można do nich łatwo uzyskać dostęp i nie zajmują tyle miejsca, co podczas gry bez wkładki. Ponadto, gdy pudełko jest zamknięte, komponenty są nadal utrzymywane w porządku, gotowe do ustawienia innej gry szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wkładka składa się z Pięciu dostępnych tac. Wszystkie z nich można wyjąć z pudełka do gry planszowej, co bardzo ułatwia sortowanie i dotarcie do wszystkich elementów. Sugerowane ustawienia komponentów można zobaczyć na zdjęciach.

Wkładka jest trwała i wykonana z wysokiej jakości HDF. Aby go złożyć, nie wymaga kleju. Pozwala na trzymanie wszystkich elementów wewnątrz pudełka, w tym planszy, książki scenariuszy, kafelków mapy i instrukcji.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne