Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Wysyłka od dnia:2019-08-31
Producent: Portal Games

Kup cały komplet !

UWAGA! Ta gra oferowana jest w przedsprzedaży! Jej premiera jest zaplanowana na III kwartał 2019 ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Data premiery może ulec zmianie z winy wydawcy. Zamówienia będą realizowane po premierze gry.

Root: Plemiona Rzeczne - dodatek do gry planszowej Root który zmienia równowagę sił.

Wieści o zbliżającej się wojnie sięgają o wiele dalej niż wielki las i granice Leśnogrodu. Kompania Plemion Rzecznych widzi w nadchodzącym konflikcie możliwości wzbogacenia się. Wysyła więc swoich przedstawicieli aby zakładali placówki handlowe i nawiązywali relacje z pozostałym frakcjami. W ten sposób Kompania będzie mogła budować swoje faktorie na terenie całego Leśnogordu i po cichu wzmacniać swoją władzę.

Nie są jednak jedynymi którzy widzą w wojnie swoją szansę. W lesie i na polanach pojawili się tajemniczy kultyści. Ich wysłannicy swą mową sieją ferment i niepokoje.

Na kontrolowanych przez siebie polanach mogą zakładać Ogrody, które posłużą do indoktrynacji, podsycania buntów i radykalizacji mieszkających tam zwierząt.

Co zmienia dodatek do gry planszowe Root: Plemiona Rzeczne?

W grze pojawiają się dwie nowe frakcje, dzięki czemu w grę Root będzie mogło grać nawet do 6 graczy! Pojawią się również nowe tryby gry, w tym tryb solo.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne