Wczytuję dane...
Waga produktu: 2 kg
Wysyłka od dnia:2021-07-08
Producent: Portal Games

UWAGA! Jest to przedsprzedaż! Planowana data premiery to 8 lipca 2021 ale może ulec zmianie z winy wydawcy. Zamówienia będą realizowane po premierze gry.

Wielki Sapa Inka Pachacutec zwrócił się do swego potomstwa, rozkazując mu wyruszyć na podbój czterech stron świata. Tak daleko, jak wędrują lamy, rozciągać się będzie jego potęga. Tawantinsuyu: Imperium Inków to rozbudowana strategiczna gra Dávida Turcziego (Tekhenu: Obelisk Słońca, Anachrony), w której 1-4 graczy stanie na czele inkaskich plemion, walczących ze sobą o przejęcie schedy po legendarnym królu.

Na wielkim wzgórzu świątyni Coricacha będziecie rozstawiać swych robotników. Im w lepszej konfiguracji to zrobicie, tym więcej pozyskacie zasobów i więcej akcji będziecie mogli wykonać. Posągi bogów zapewnią Wam łaskę Niebios, a dzięki wojownikom podporządkujecie sobie kolejne obszary. W Tawantinsuyu nie ma jednej drogi do zwycięstwa. By zostać królem, trzeba wykazać się mądrością, rozwagą i bezwzględnością.

 

Dlaczego polubisz Tawantinsuyu?

  • Strategiczna gra Davida Turcziego (Anachrony, Tekhenu: Obelisk Słońca)
  • Osadzony w świecie starożytnych Inków rozbudowany tytuł euro z krótką kołderką 
  • Zarządzanie wspólnymi robotnikami połączone z mechaniką rondla i dodatkowy wariant solo
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne