Wczytuję dane...
Waga produktu: 2 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5902560381399
Producent: Portal Games

Pret-A-Porter - nowa wersja klasycznej gry planszowej i hit Kickstartera już w sprzedaży!

Kto z nas choć raz nie obejrzał odcinka Mody na Sukces? ;) Jeśli pamięć o perypetiach rodzin Forresterów i Sepctra jest w was silna ta gra z pewnością was zainteresuje!

Jeśli nie macie bladego pojęcia o czym jest powyższy akapit, nie przejmujcie się. Ta gra z pewnością was też zachwyci!

W grze Pret-A-Porter wcielisz się we właściciela małego ale ambitnego domu mody. Twoim celem będzie jak najlepiej zaprezentować swoje kreacje na wybiegu i zająć należne ci miejsce pośród największych nazwisk świata mody!

O czym jest gra Pret - A - Porter?

Pret-A-Porter jest to strategiczna gra ekonomiczna, gdzie kążdy z graczy przejmuje kontrolę ad jednym z domów mody. Całą rozgrywka trwa przez dwanaście rund (miesięcy), podzielonych na cztery kwartały. Pod koniec każdego kwartału odbędzie się pokaz mody, na którym cały świat zobaczy Twoje kreacje.

Aby rozwinąć swój do mody będziesz podpisywał kontrakty krótkoterminowe, rozbudowywał swoją firmę o dodatkowe budynki oraz zatrudniał nowych pracowników żeby pracować wydajniej!

Twoim najważniejszym celem będzie jednak tworzenie niesamowitych i niepowtarzalnych kreacji.

Duża firma to duże koszta=y utrzymania: wypłaty dla pracowników, czynsz i rachunki. Przed upadkiem mogą uratować Cię Banki lub inne firmy pożyczając Tobie gotówkę ale pamiętaj, że długi należy spłacać na czas!

Życzymy samych sukcesów na wybiegach Paryża i Mediolanu!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne