Wczytuję dane...
Waga produktu: 2 kg
EAN: 5902560380187
Producent: Portal Games

Wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników strategicznych planszówek. Architekci Zachodniego Królestwa to gra, która pozwala uczestnikom wcielić się w budowniczych Imperium Karolińskiego, walczących o względy swego króla. Osadzona w IX wieku n.e., zachwyca przemyślaną fabułą i oprawą graficzną na najwyższym poziomie. Zadaniem graczy jest konstruowanie majestatycznych budowli dla panującego władcy. Działania te mają na celu rywalizację o względy króla, ale również walkę o utrzymanie społecznego statusu.

Architekci Zachodniego Królestwa – emocjonująca planszówka strategiczna

Grając w Architektów Zachodniego Królestwa, uczestnicy ćwiczą umiejętność planowania i logicznego myślenia, tworząc swoją strategię przetrwania. Zbierają zasoby, zatrudniają pomocników i mają na oku rywali – wszystko w ramach walki o przewagę. Na każdym rogu może czaić się ukryty przeciwnik. To gracz decyduje, jaką metodę przyjmie i kim się stanie. Może wzorem cnót? A może czarnym charakterem, wchodzącym w konszachty ze złodziejami i kontrabandzistami? Możliwości jest wiele. Rozwijaj swoje umiejętności strategiczne, planując sposób przetrwania w ramach gry. W tej planszówce zdecydowanie nie chodzi o szczęście – liczy się przede wszystkim spryt i logika. Jeśli potrafisz dobrze kłamać, również możesz dobrze na tym wyjść.

Gra to znakomita propozycja na wspólne spędzanie długich wieczorów – czy to z rodziną, czy też z grupą przyjaciół. Urozmaici spotkania i imprezy, zapewniając fascynującą rozgrywkę. Jeśli lubisz spędzać wolny czas kreatywnie i unikasz pasywnych rozrywek, to znakomita propozycja dla Ciebie. Zaskocz bliskich, zamawiając Architektów Zachodniego Królestwa do domu lub kupując grę w naszej stacjonarnej siedzibie. Znakomicie sprawdzi się ona w charakterze prezentu.

Zawartość pudełka

  • 1 ilustrowana instrukcja
  • 1 suplement
  • 10 znaczników Graczy,
  • 100 Robotników
  • 170 drewnianych znaczników zasobów
  • 50 Srebrników
  • 161 Kart,
  • 1 Plansza Główna
  • 6 Planszy Graczy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne